Шановні абоненти с. Устя, с. Дроговиж!

Автор: oleg
Друк

Повідомляємо, що акційне підключння за 1 грн. діє до 31.07.2022р. Вартість підключення до мережі інтернет по оптиці залишається як і раніше 1000грн.

 

Шановні абоненти с. Розвадів!

Автор: oleg
Друк

 

Повідомляємо, що акційний тариф 100 Мбіт/с – 99 грн/міс. діє до 31.07.2022р. З 1 серпня 2022р. діятимуть стандартні тарифи, які ви можете переглянути в меню- тарифи
Звертаємо вашу увагу, що безкоштовне підключення за умови підписання додаткової угоди терміном на 1 рік закінчується 31.07.2022р. Вартість підключення до мережі інтернет по оптиці залишається як і раніше 1000грн.

 

Аварійно-відновлювальні роботи!

Автор: MaK
Друк

У зв'язку з пошкодженням оптичних волокон у магістральному кабелі,  24  травня 2022 року з 6:00 по 10:00 будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи. Більшість цього часу буде відсутній доступ до мережі інтернет в таких населених пунктах: Вербіж, Гонятичі, Новосілки-Опарські, Ричагів, Устя!
Приносимо свої  вибачення за тимчасові незручності.
Ми робимо все для того, щоб у Вас Інтернет став ще кращим!

 

Особистий кабінет

Автор: MaK
Друк

Шановні абоненти!

В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ ви можете взнати свій номер угоди, який необхідно вказувати при оплаті послуг. Також звірити свої поповнення та витрати.
З кабінету можна оплатити за послуги онлайн банківськими картами за допомогою різних платіжних систем. При цьому всі реквізити, включно з номером угоди, автоматично заповняються, що убезпечує від помилок при введенні даних. Також оплата з кабінету зекономить ваш час. Платежі виконуються на стороні платіжних систем, які забезпечують захист вашої особистої інформації.

Portmone
Приват24

 

Модернізація мережі NTnet

Автор: MaK
Друк

Шановні абоненти провайдера NTnet!

Повідомляємо вам, що 12  травня 2022 року з 6:00 по 22:00 у мережі будуть проводитись модернізаційні роботи з перенесення серверного обладнання. Більшість цього часу буде відсутній доступ до мережі інтернет в таких населених пунктах: Вербіж, Гонятичі, Дроговиж, Дроговиж-Печери, Новосілки-Опарські, Ричагів, Устя!

У мирний час такі роботи виконувалися би у нічний час. Нажаль у звязку з воєнним станом та комендантською годиною, змушені їх проводити вдень.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Партнери